Vorige week gebeurde er wel iets heel bijzonders: voor het oog van bezoekers werd er een vicuña geboren in Diergaarde Blijdorp! Deze onverwachte bevalling zorgde wederom voor beschuit met muisjes in het dierenpark.
Bezoeker Lara heeft de hele scène vast kunnen leggen. Met een aardige klap kwam de kleine vicuña op aarde. De andere kleine vicuña werd al snel nieuwsgierig naar het nieuwe jong, maar moeder Kally wist het beestje goed te beschermen. Gelukkig stond de pasgeboren vicuña weer snel op en liep de pluizenbol al mee met de moeder. Volgens Blijdorp maken moeder Kally en haar jong het goed.
Hieronder is het filmpje van de gehele bevalling te zien. Wees wel voorbereid op een beetje natuurlijke charme, dus we raden het niet aan om te kijken tijdens de lunch ;)
Kom snel op kraamvisite bij de schattige vicuña en scoor hier je tickets met €4,- korting voor Blijdorp!